Apie LPP

LPP organizacijos tikslas yra padėti žmonėms pažinti save ir kitus siekiant tobulėti ir efektyviau dirbti kartu.

LPP patirtis ir verslo psichologijos išmanymas leido mums įgyvendinti aukštos kokybės projektus mūsų klientams. Mes skiriame reikalingą laiką, specialistus, išteklius ir metodologiją, būtiną tam, kad suprasti ir patenkinti unikalius kliento poreikius bei viršyti jo lūkesčius.

Mūsų ekspertinės žinios leidžia taikyti verslo psichologiją darbuotojų įgūdžių lavinimui, asmeniniam ir lyderystės tobulėjimui, komandos formavimui, konfliktų sprendimui bei kitose vadybos sferose, tokiose kaip pardavimai, klientų aptarnavimas ir t.t.

Visi LPP ekspertai yra sertifikuoti dirbti su geriausiais pasaulyje egzistuojančiais psichometriniais instrumentais – MBTI® (Myers-Briggs Type Indicator®), FIRO® (Fundamental Interpersonal Relations Orientation®), TKITM (Thomas-Kilmann Conflict Mode InstrumentTM), bei pardavimų metodologija SST® (Succesfull Selling to Type®).

LPP savo veiklą sieja su OPP kompanija, kuri yra Europinis MBTI®, FIRO® ir kitų psichometrinių instrumentų oficialus distributorius. Visos LPP organizacijos paslaugos ir teikiami produktai yra grindžiami sertifikatais ir autorizuotomis paslaugomis.

Prekiniai ženklai

MBTI® ir FIRO® instrumentai yra prieinami anglų kalba per online platformą opp.com.
MBTI logotipas yra prekinis ženklas, registruotas The Myers & Briggs Foundation JAV ir kitose šalyse.

FIRO logotipas yra prekinis ženklas, registruotas CPP, Inc. JAV ir kitose šalyse.

TKITM yra prekinis ženklas, registruotas CPP, Inc. JAV ir kitose šalyse.

Adapted LeadershipTM yra prekinis ženklas, registruotas Tilden and Associates JAV ir kitose šalyse.

SST® yra prekinis ženklas, registruotas Tilden and Associates JAV ir kitose šalyse.

Sertifikuoti LPP ekspertai turi teisę naudoti šiuos ženklus.

Intelektinė nuosavybė

Griežtai draudžiama kopijuoti, spausdinti, platinti, dubliuoti, atkurti, demonstruoti, parduoti, perparduoti, dovanoti ar kitaip perleisti tretiesiems asmenims, panaudoti bet kuriame kitame darbe (spausdintame ar elektroniniame dokumente, interneto svetainėje, tinklaraštyje, forume, internete ar pan.) ar kitaip atgaminti informaciją ar jos dalį, paimtą iš interneto svetainės www.lpporg.lt pakartotinai skelbti ar kurti išvestinius produktus be išankstinio interneto svetainės savininko sutikimo raštu. Draudžiama pašalinti prie informacijos esančias žymes apie autorių teises ir intelektinę nuosavybę.

Loading...