NAUJAS POŽIŪRIS Į TAI KĄ REIŠKIA BŪTI SAVIMI

The Myers-briggs Type Indicator

ASMENYBĖS GALIA

Myers-Briggs Type Indicator® (MBTI®) yra vienas populiariausių pasaulyje psichometrinių įrankių.

Jis paprastas, galingas ir priimtina kalba leidžia žmonėms suprasti savo asmenybės preferencijas, kurios atlieka esminį vaidmenį mūsų kasdieniniame gyvenime. MBTI® inventorius ir jo teikiamas savęs pažinimo procesas padeda suprasti ir paaiškinti egzistuojančius skirtumus ir panašumus tarp žmonių.

Savęs ir kitų supratimas duoda mums unikalią perspektyvą ir atveria neišnaudotas galimybes darbe, tarpasmeniniuose santykiuose ir kasdieninėje veikloje.

image/svg+xml

MBTI INVENTORIUS PADEDA IDENTIFIKUOTI JŪSŲ POLINKIUS

MBTI inventorius padeda identifikuoti jūsų polinkius keturiose pagrindinėse srityse.

Jūsų natūralūs psichologiniai polinkiai šiose keturiose srityse yra suskirstyti į 16 skirtingų elgsenos modelių, kurie – vadinami asmenybės tipais.

Savo MBTI® asmenybės tipo žinojimas leidžia jums daug geriau suprasti kam jūs esate jautrūs ir suvokti, kaip visa tai įtakoja visus jūsų gyvenimo aspektus:

1 ENERGIJOS GAVIMAS IR ATIDAVIMAS

2 INFORMACIJOS PRIĖMIMAS

3 SPRENDIMŲ PRIĖMIMAS

4 SANTYKIS SU IŠORINIU PASAULIU

Asmenybės tipas - svarbu

Komunikacijoje

Kai kurie žmonės natūraliai linkę sutelkti dėmesį į bendrą vaizdą ir kalbėti apie dideles idėjas. Kiti susitelkia į detales faktus ir tai, kas yra prieš juos. Suprasdami kaip žmonės perduoda ir priima informaciją, jūs galite išmokti kalbėti bet kuria tema ir iš karto tokiu būdu, kuris efektyviausiai juos pasieks.

Karjeroje

Tinkamo karjeros kelio pasirinkimas gali būti alinantis bei varginantis užsiėmimas, bet Myers-Briggs asmenybės inventorius gali jums pasitarnauti kaip puiki pagalbinė priemonė, suprantant save, atpažįstant savo individualius poreikius ir identifikuojant kokioje darbinėje aplinkoje jūs galite atskleisti savo natūralius gebėjimus, tai gali įtakoti jūsų karjeros pasirinkimus kurie bus priimti atsižvelgiant į jūsų individualias stiprybes. Tai tarsi komposo radyklė, jūsų karjeros vystymo navigacijos plane.

Santykiuose

Galbūt jums artimas žmogus žino jūsų poreikius geriau nei jūs pats? Gal jums pasitaiko sunkių situacijų, kai jums reikia akis į akį savo artimiems žmonėms ar draugams išsakyti savo jausmus ar išgyvenimus? O gal jūs sakote tuos pačius dalykus tik skirtingu būdu? O gabūt jūs bandote sukurti pusiausvyrą, kuri geriau palankesnė jums? Jūsų asmenybės polinkiai turi ką pasakyti apie tai.

Sprendimų priėmime

Daugelio žmonių požiūris į sprendimų priėmimą apsiriboja tiesioginiais rezultatais ir pasekmėmis (pvz. jei vėl studijuosiu, tai kainuos tokią sumą pinigų). Tačiau netiesioginiai rezultatai ir tie, kurie turi įtakos jūsų brandai ne visada yra akivaizdūs (pvz. ar mokymosi formatas bus tinkamas man?). Mes galime Jums padėti juos atskleisti.

image/svg+xml

Mitai apie MBTI®

MBTI ĮSIVERTINIMAS YRA PERSONALO ATRANKOS ĮRANKIS

Neetiška naudoti MBTI® instrumentą personalo atrankai ir įdarbinimui. Šio inventoriaus atlikimas turi būti savanoriškas (o ne privalomas kandidatams į darbo vietą) ir rezultatai yra konfidencialūs bei priklauso respondentui ir be jo sutikimo negali būti atskleidžiami. Dar daugiau – skirtingų tipų žmonės tame pačiame darbe pranoksta lūkesčius dėl skirtingų priežasčių. Žmonėms neturi būti lipdomos etiketės dėl jų asmenybės polinkių.

MBTI® ĮSIVERTINIMAS YRA SENAS IR BEPRASMIŠKAS

Milijonai vartotojų su tuo nesutiktų. Praktinės įžvalgos turi pozityvų poveikį komunikacijai ir bendravimui ir padėjo daug geriau suprasti save ir savo artimiausius. Toli gražu nuo beprasmiško. CPP, Inc. Myers-Briggs Type Indicator® instrumento leidėjas daugiau kaip 50 metų vykdo tyrimus, tobulinimus ir MBTI įsivertinimo leidybą. Taip pat 1975 metais buvo įkurta nepelno siekianti mokslinius tyrimus šioje srityje vykdanti organizacija Center for Applications of Psychological Type (CAPT) kuri kasmet renka duomenis bei atlieka naujausius mokslinius tyrimus.

INTRAVERTAI TURĖTŲ VENGTI DARBO, KURIAME YRA DAUG STRESO IR VIEŠUMO

Steve Jobs, motinos Teresės ar Princesės Dianos elgesys yra pačių tikriausių Intravertų  – sunkiai sumindomų žibuoklių! MBTI® instrumento Ektraversijos – Intraversijos polinkių pora identifikuoja tai kaip jūs pasikraunate energijos, o ne tai kaip esate įvaldę socialinius bendravimo įgūdžius. Ekstravertai pasikrauna energijos iš socialinio bendravimo, kuomet Intravertai semiasi energijos privačiai apsvarstydami savo mintis ir jausmus. Abu gali būti labai visuomeniški jiems patiems priimtinu būdu. Sutikite, juk ne visi italai yra ekstravertai, kaip ir ne visi suomiai intravertai.

INSTRUMENTAS YRA NETIKSLUS

MBTI® inventorius turi 90% tikslumo reitingą ir 90% pakartotinių tyrimų koreliacijos vidurkį. Tai daro jį pačiu patikimiausiu ir tiksliausiu asmenybės įsivertinimo instrumentu.

Loading...