NAUJAS POŽIŪRIS Į TAI KĄ REIŠKIA BŪTI SAVIMI

The Myers-briggs Type Indicator

Visiems, visur ir visada

Tai yra puiki dovana tiems, kurie nori geriau pažinti save ir kitus, nes tai yra vienintelis Lietuvoje oficialus MBTI® šaltinis, kur kiekvienas, bet kada ir bet kur gali savarankiškai atlikti įsivertinimą ir gauti savo individualią MBTI® ataskaitą.

image/svg+xml

Progress

Pasirink ataskaitą
1 etapas
image/svg+xml
Atlik įsivertinimą
2 etapas
image/svg+xml
Gaukite interpretacijas
3 etapas
1 Part

Pasirink ataskaitą

Įsigykite vieną iš dviejų MBTI® ataskaitų. Sistema jums atsiųs laišką su individualiais jūsų prisijungimo kodais ir pildymo bei atlikimo instrukcija.

2 Part

Atlik įsivertinimą

Naudojantis gautomis instrukcijomis užpildykite MBTI® klausimyną ir gaukite savo MBTI® ataskaitą. Sistema sugeneruos jūsų individualią ataskaitą ir gavę ją skirkite laiko susipažinti su jos turiniu.

MBTI® instrumentas yra vienas iš patikimiausių ir efektyviausių savarankiško naudojimo asmenybės instrumentų, tačiau joks psichologinis metodas nėra neklystantis. Todėl MBTI® nustatytas tipas yra veikiau hipotezė – „geriausias spėjimas“ apie jūsų psichologinį tipą. Dauguma žmonių sutinka su tuo, kokius jų polinkius nustatė MBTI® klausimynas, tačiau būna ir taip, kad šis rezultatas ir jūsų savęs įvertinimas viena ar keliomis raidėmis skiriasi. Tad reikia patikrinti ir patikslinti jums geriausiai tinkantį tipą – keturių raidžių kodą, kuris tiksliausiai nusako jūsų natūralius polinkius.

Todėl visiems norintiems susipažinti su savo ataskaitą ir pereiti prie praktinio pritaikymo siūlome atlikti paskutinį svarbų žingsnį, pasirinkti vieną iš trijų MBTI® ataskaitos interpretavimo būdų.

3 Part

Gaukite interpretacijas

Svarbiausias žingsnis pažystant geriau save ir savo asmenybės tipą yra perėjimas prie praktinio panaudojimo, kurį jums gali garantuoti specialistų pagalba, todėl visuomet rekomenduojame gauti savo MBTI® rezultatų interpretaciją. Tai galima atlikti 3 skirtingais būdais.

Psichometrinių inventorių subtilumas yra tame, kad jie yra tarsi matavimo instrumentai kurie leidžia tam tikruose pjūviuose arba srityse konkrečiau apibrėžti arba pamatuoti ir paaiškinti teoriją kurios rėmuose jie buvo sukurti, šiuo atveju C.G.Jungo. Todėl sertifikuotų specialistų pagalba atliekant savo MBTI® rezultatų interpretacijas yra ne tik svarbi tais atvejais kai jūs neturite gilesnių žinių apie teoriją, bet ir tam, kad padėtų jums pereiti prie praktinio MBTI® pritaikymo visuose jums svarbiose gyvenimo sferose.

image/svg+xml

Ataskaitų pavyzdžiai

Loading...